Masaż tantryczny w Kala Luna Temple

Kala Luna Temple to świątynia, która od wielu lat gromadzi kobiety i mężczyzn z całego świata poszukujących prawdy o swojej seksualności. Powstała 8 lat temu Złota Świątynia to miejsce, gdzie Kapłanka Luna poprzez tantryczny masaż wyzwala skrywaną w każdym z nas energię, która uzdrawia nasze ciało, rozbraja stłumione emocje jak i pozwala pokochać siebie na nowo. Ceremonie kierowane są dla par, lub indywidualnie dla kobiet i mężczyzn, co gwarantuje komfort płynący z prywatności oraz całkowity szacunek dla osobistych granic, jak i intymności uczestników. Przestrzeń przeznaczona do pracy nad ciałem znajduje się w odosobnieniu pozwalającym w pełni skupić się nad swoimi intencjami. 

profesjonalny masaż

Czarna Tantra to ścieżka duchowego rozwoju prowadząca przez szereg praktyk, które pozwalają osiągnąć świętość, pełne oraz wewnętrzne uwolnienie, jak i doznanie oświecenia. Kluczowym jej elementem jest "Cień", będącym naszą integralną częścią, naszym naturalnym choć skrywanym, który według mocy duchowej Kundalini należy otworzyć. Jej tradycja kontynuowana jest od niepamiętnych czasów poprzez tantryczny masażpozwalający na pełne zintegrowanie ciała z naszymi utajnionymi pragnieniami emocjonalnymi, seksualnymi i duchowymi. Wśród ścieżek koniecznych do osiągnięcia wewnętrznej transformacji niezbędne są również praktyki duchowe, jak i świadoma seksualność. Wynika ona z pracy nad ciałem, jego wewnętrznym uwolnieniem. Te trzy elementy są ze sobą nierozerwalne i konieczne osiągnięcia wewnętrznej mądrości. Sprawdź: https://www.kalalunatemple.com.pl/

Święty masaż tantryczny to droga do uświęcenia ciała oraz seksualności, uwolnienie ciała z winy i wstydu, jaki narzucany jest przez nowoczesność. Uwalnia praktykujących z blokad i pozwala w pełni cieszyć się swoim ciałem bez bólu i lęków. Wśród niezliczonych korzyści płynących z masażu wyróżnić należy także pogłębienie samoświadomości, akceptacji własnego ciała, mocne zakorzenienie się w swoim wnętrzu.